W piątkowe popołudnie świętowaliśmy w Górażdżach dzień dziecka. Rozpoczęliśmy od spektaklu pt. ,,CALINECZKA" w wykonaniu aktorów teatru ,,KRAK-ART" z Krakowa. Po przedstawieniu zawyła syrena strażacka i wszyscy ruszyli zobaczyć gaszenie pożaru w wykonaniu naszych strażaków. W parku czekał już na dzieci ,,Tropiciel Bartek", który porwał do zabawy dzieci i rodziców, prowadząc w rytm muzyki wesołe zabawy i konkursy. Dzieci wykonały kolorowe obrazki na asfalcie. Można było zjeść słodkie ciasta i pyszne kiełbaski z grilla, zapiekanki i frytki. Wszystkie dzieci wesołe i szczęśliwe z uśmiechem na twarzach wracały do domów.

Opiekun świetlicy Klama Beata