A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

W ubiegły wtorek i środę zorganizowano dwie wycieczki: jedną autokarem do kina do Opola, a drugą rowerową do Cementowni Górażdże w Choruli. W obu wycieczkach uczestniczyły dzieci ze świetlic z Kamionka i Kamienia Śląskiego. W kinie zobaczyliśmy film „Moje wakacje z Rudym”. Film bardzo się nam podobał, co niektórym nawet łezka w oku się zakręciła.

Drugi dzień, środa, to czas na trochę wysiłku fizycznego, aby z Kamienia Śląskiego i Kamionka dotrzeć rowerem do Choruli. Tam właśnie umówieni byliśmy na zwiedzanie cementowni. Do uczestnictwa przyłączyła się również opiekun świetlicy w Choruli, Katarzyna Wystrach – Blaut ze swoimi podopiecznymi.

Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat cementowni, temat ten szczególnie był interesujący dla chłopców, którzy słuchali z zaciekawieniem i zadawali wiele pytań. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Potem udaliśmy się na grilla do pobliskiej świetlicy, gdzie za poczynione przygotowania serdecznie dziękujemy P. Katarzynie oraz zapraszamy do nas. Potem nadszedł już czas na powrót do domu… Wszyscy dotarli cali i zdrowi, a czas razem spędzony nie był z całą pewnością stracony…

 

Opiekun świetlicy
Ewa Kremer

Ferie 2019

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony