Mimo rygoru sanitarnego wakacje w świetlicy młodzieżowej w Kamieniu Śląskim przebiegły miło i przyjemnie. Dzieci miały okazję nabyć nowe umiejętności manualne, a przy okazji zrealizować ciekawe pomysły plastyczne, manualne, techniczne… Wykonano kwiaty z korka i sznurka, koszyczki lub wazony z papierowej wikliny, wiele bransoletek wyplatanych ze sznurków, breloków „piór” lub ludzików, a także prześliczne laleczki z różnych materiałów… Zorganizowano również wycieczki rowerowe, pierwsza z nich do Kopalni Górażdże, druga do Gogolina. Jak zwykle wszystkim bardzo się podobało i była okazja do zapoznania się z ciekawymi miejscami w Gminie Gogolin. Gościnnie świetlicę odwiedziła Pani Irena Pawlyta z miejscowej biblioteki oraz Pani Elżbieta Klama, która poinstruowała, jak wykonywać materiałowe laleczki.

Wakacje 2020

Polub nas na Facebooku!