A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Korzystając z uroków zimy, wykorzystaliśmy czas wolny od szkoły na mnóstwo zabawy. W świetlicy w Kamionku każdy znalazł coś dla siebie. Były zajęcia plastyczne na których stworzyliśmy zimową scenerię, serduszka z masy porcelanowej, śnieżynki oraz śnieżne kule. Powstała także nowa ozdoba naszej świetlicy – bałwanek, który zrobiony został wspólnymi siłami.

W czasie ferii każdy mógł wziąć udział także w konkursie plastycznym pt. „Zimowy pejzaż” – oddane prace zostały wywieszone na gazetce, a zwycięzcy odebrali dyplomy i nagrody.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia kulinarne, w czasie których upiekliśmy pyszne bułeczki „pizzerinki” oraz gofry z bitą śmietaną i dżemem. Pycha! Każdy włożył spory trud aby nasze potrawy wszystkim smakowały.

Na twarzach wszystkich zagościł uśmiech gdy tylko pojawił się śnieg, dlatego odpowiednio ubrani wyruszyliśmy na dwór, aby ulepić bałwana oraz rywalizować w śniegowych konkurencjach.

Podsumowaniem naszych tegorocznych ferii był wyjazd do kina na film animowany „Ralph Demolka w Internecie” w Kędzierzynie Koźlu. 

Opiekun Świetlicy w Kamionku
Sonia Banert

 

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony