W sobotę, 20 stycznia 2024 roku, w sali Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie odbył się Samorządowy Bal Karnawałowy. Była to okazja do wspólnej zabawy i integracji przedstawicieli samorządu gminnego, sołeckiego, radnych, pracowników urzędu, jednostek organizacyjnych, instytucji i organizacji działających na terenie gminy Gogolin oraz zaproszonych gości.

Uroczyste spotkanie stało się również okazją do życzeń i podziękowań. Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala przywitał zaproszonych gości, przyjaciół z zaprzyjaźnionych samorządów oraz współpracowników. Podziękował również sponsorowi Balu, który w tym roku finansowo wsparł nas Bank Spółdzielczy w Gogolinie za co bardzo dziękujemy Panu Prezesowi Markowi Kuklewskiemu.

Po oficjalnej części przyszedł czas na zabawę. O świetną atmosferę na parkiecie zadbał zespół muzyczny JuicyPop, który zaprezentował repertuar z czterech stron świata, grając wiele znanych i lubianych przebojów. Goście bawili się do późna, tańcząc, śpiewając i rozmawiając. Nie zabrakło też walczyka czekoladowego.. Na pamiątkę tego wydarzenia wszyscy otrzymali pamiątkowe zdjęcia przy okazji wspierając drobnym datkiem WOŚP .

Karnawałowy Bal Samorządowca w Gogolinie to wydarzenie, które pokazuje, że Gmina Gogolin to nie tylko miejsce pracy, ale też miejsce przyjaźni i współpracy.

Dziękujemy wszystkim, za tak liczny udział i super zabawę na balu

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach kulturalnych, na które już teraz bardzo serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w GOKu.

{sigplus}newsy/2024/Gala2024{/sigplus}