A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Kalendarz wydarzeń

Muzyczno - Kabaretowy Wieczór Jubileuszowy
Niedziela, 14. Październik 2018, 17:00
Odsłon : 586

Już 14 października 2018 r. w Hali Sportowej im. B. i Z. Blautów odbędzie się MUZYCZNO - KABARETOWY WIECZÓR JUBILEUSZOWY, tymczasem pragniemy zaprezentować artystów, którzy wystąpią podczas tej niepowtarzalnej imprezy.

 

Petr Borkovec jest utalentowanym 18-latkiem pochodzącym z Jablunkova. Zasłynął jako finalista czesko-słowackiej edycji programu SuperStar.

 

Kabaret "Rak" od wielu lat występuje na estradach dla ludzi, którzy pragną odrobiny wytchnienia, chcą się dobrze i beztrosko pobawić. Estrada to dla nich nie tylko sposób na życie, ale także zabawa, hobby i możliwość spotykania się z interesującymi ludźmi na całym świecie.

Program, który obecnie wykonują został w pełni doceniony przez publiczność w Niemczech, gdzie miał swoją premierę. Jest to pełnowartościowy show, ze skeczami, monologami i świetnymi piosenkami. Kabaret przyjął zasadę, że jeśli przez minutę na widowni nie pada salwa śmiechu, to coś powinni zmienić. W skład kabaretu wchodzi duet Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek.

 

Kabaret Skeczów Męczących to jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, który wciąż zachwyca reagując na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata.  Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Eska Music Awards, Sabat Czarownic, Top Trendy; jak i kabaretowe. Na swoim koncie mają również prowadzenie największej trasy rozrywkowej w Polsce – Polska Noc Kabaretowa 2017.

W skład zespołu wchodzi Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza.

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Zajęcia w GCK

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony