A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Kalendarz wydarzeń

Finał Artystycznego Lata: WAKACJE Z GWIAZDAMI
Niedziela, 21. Lipiec 2019, 15:30
Odsłon : 876

Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu:
Regulamin imprezy masowej "FINAŁ ARTYSTYCZNEGO LATA - 2019" odbywającej się na Placu Benedyktyńskim w dniach 20-21.07.2019 r.

Informacje o sponsorze:

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W 2017 r. Spółka rozpoczęła budowę kluczowego gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Zdzieszowice–Wrocław na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego.

Projekt służy dywersyfikacji i poprawie bezpieczeństwa dostaw gazu ziemnego. Ważną korzyścią dla gmin będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu gminy, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

Budowa ww. inwestycji jest dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

Więcej informacji o sponsorze na www.gaz-system.pl

Zajęcia w GOK

Najbliższe wydarzenia

Polub nas na Facebooku!

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony