A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Kalendarz wydarzeń

Wspólne Kolędowanie dla Ciebie Panie
Poniedziałek, 6. Styczeń 2020, 16:00
Odsłon : 411

Serdecznie zapraszamy 6 stycznia 2020 r. o godz. 16.00 do kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gogolinie na wyjątkowy koncert zespołu iGramy z Pokusą. Zabrzmią unikatowe kolędy i pastorałki z najnowszej płyty. Będzie można usłyszeć także dwa autorskie utwory - „Nowonarodzony” oraz „Narodził się Chrystus Król”.

Zespół iGramy z Pokusą to grupa przyjaciół, zapalonych i oddanych sztuce muzyków. Jest to także swoiste połączenie temperamentów i upodobań muzycznych. Przenikanie się kultury góralskiej ze śląską i rzeszowską. Zderzenie się świeżości z doświadczeniem, przeplatanie się zaawansowanych opracowań z prostotą muzyki ludowej, wydźwięku klasycznych westchnień z odgłosem górskiego echa.

W muzyce zespołu doszukać się można także skocznej tarantelli, latynoskiej bossanowy, czy chicagowskiego bluesa. Liderem zespołu jest góral, bardzo bliski współpracownik Ojca Jana Góry - Marcin Pokusa, który jest twórcą wielkich lednickich hymnów, znanych ze spotkań młodzieży Lednica 2000 takich jak „Tak, Tak Panie” czy „Tańcem chwalmy Go”.

 

 

 

Miejsce : Kościół NSPJ w Gogolinie

Zajęcia w GOK

Najbliższe wydarzenia

Polub nas na Facebooku!

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony