NOC SYLWESTROWA W GOGOLINIE

W ostatnim dniu roku 2009 w Gogolinie były zorganizowane dwie imprezy sylwestrowe.

Sylwester POD CHMURKĄ w parku przy ul. Ligonia w Gogolinie gdzie od 23.00 do 01.00 grała muzyka przygotowana przez naszego miejscowego DJ-A, a gdy wybiła północ można było podziwiać pokaz sztucznych ogni.

Natomiast dla osób preferujących zabawę kameralną w gronie przyjaciół Gminny Ośrodek Kultury oraz Zespół Rekreacyjno Sportowy w Gogolinie zorganizowali zabawę w hali im. B i Z. Blautów w Gogolinie – Karłubcu. Pożegnanie 2009 roku odbywało się w iście szampańskich nastrojach panujących wśród niemalże dwustu par. Eleganckie stroje uczestników balu, dźwięki zespołu Kaprys, kolorowe światła, gorące posiłki, przygotowane przez restaurację Royal i finezyjna sceneria pozwoliły zapomnieć, że impreza w rzeczywistości odbywała się w hali sportowej.

O północy wszyscy złożyli sobie wzajemnie życzenia: szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, oby troski życia zaginęły w mroku podczas przybyłego Nowego 2010 Roku! Po czym kontynuowali wspaniałą zabawę do białego rana.

Galeria zdjęć.