A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

NOC ANIOŁÓW


Dnia 29 maja br. w hali sportowej im. B. i Z. Blautów w Gogolinie  - Karłubcu odbył się coroczny Przegląd Twórczości Młodzieży Gminy Gogolin pod nazwą Noc Aniołów.

Młodzież chętnie prezentowała się publiczności w wielu różnych dziedzinach artystycznych, w tym: taniec i śpiew, poezja i teatr, malarstwo, kabaret, freestyle i skretch.

Uczniowie Publicznego Gimnazjum z Gogolina zainaugurowali Noc Aniołów występem chóru. W następnym punkcie programu zaprezentowali się w utworach poetyckich. Wśród solistów i recytatorów znaleźli się:
J. Bauer, P. Gebauer, M. Krzyśko, A. Kubiczek, A. Obrzud, M. Pierzchała, M. Smykała.

Liceum Ogólnokształcące w Gogolinie gromadzi wielu utalentowanych młodych ludzi, których występy zachwyciły wielorodnością -  od klasyki, poprzez jazz, poezję śpiewaną, pop, do nowoczesności. Udział wzięli: J. Niewalda, A. Zagwojska z koleżankami, Dawid z Gitarą, I Rap Kazaniecki, DJ MCBIT + Arab na MPC oraz Kabaret LO.Członkowie Zespołu Tańca Nowoczesnego Rytmik z Jablonkova oczarowali widzów swym występem. W ich programie, oprócz profesjonalnie wykonanych tańców nowoczesnych, nie zabrakło akcentów humorystycznych.
Zespół instrumentalno – wokalny ze Szkoły Muzycznej w Oleśnie Wind Band zaprezentował bogaty program artystyczny, który obejmował muzykę filmową i jazzową. Solowe występy wokalne, jak również instrumentalne wprawiały w zachwyt publiczność. Nie obeszło się bez bisów.

Noc Aniołów to nie tylko przegląd twórczości młodzieży, to również pchli targ oraz wystawy kolekcjonerskie miejscowych zbieraczy, w tym wystawa przedwojennych fotografii, które obrazują dzielnicę Gogolina – Karłubiec, czy zbiór filatelistyczny.Stowarzyszenie Okaż Serce Innym przeprowadziło zbiórkę w celu pomocy dziewczynce z Gogolina w leczeniu i rehabilitacji. W ramach przeprowadzanej akcji charytatywnej można było m. in. kupić ciasto w kafejce.


Sobotni wieczór w Gogolinie upłynął sympatycznie pośród artystycznych zmagań naszej młodzieży, wystaw kolekcjonerskich i malarskich, akcji charytatywnej i wielu innych atrakcji.

Noc Aniołów to prawdziwa uczta dla miłośników kultury.

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony