A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook
Kaj bajkowo je kraina…

 

Z okazji zbliżającego się festynu w Malni, postanowiliśmy zaskoczyć mieszkańców wioski przygotowanym programem. Po długich naradach i sporach na warsztat wzięliśmy „Kopciuszka”.

Zmieniliśmy tekst – trochę tu, trochę tam  i wyszedł bardzo oryginalny scenariusz, taka śląsko – współczesna wersja bajki. Pozostało jeszcze obsadzić role, przygotować stroje, no i zacząć próby.

Próby odbywały się codziennie w Świetlicy, a każde spotkanie kończyło się zmianą scenariusza, tak że w końcu, w dniu występu było to już zupełnie inne przedstawienie. Kreatywność naszych aktorów nie zna miary!

W niedzielę 27.06, w dniu naszego występu wszystkich nas zżerała trema, a co jak się nie uda, jak ktoś zapomni tekstu , jak nie wyjdzie… obawy okazały się zupełnie bezpodstawne.

Na scenie paradowały kolejno: zmazaniec i jego dwie szpetne siostry wraz z macochą, królewicz z dworem, nie zabrakło też wybawicielki w postaci połtki.

Wszystko świetnie się udało, publiczność nagrodziła nas gromkimi brawami, ludzie gratulowali pomysłowości i chwalili za występ.

Po przedstawieniu poszliśmy się posilić pizzą, i zaplanować coś na następny raz, a pomysły były bardzo różne, już nie możemy się doczekać...

Opiekun

Wystrach Katarzyna

 

 

a

 

a

 

a

 

a

 

a

 

a

 

a

 

a

 

a

Ferie 2019

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony