A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Roztoczański Przegląd Młodzieżowych Orkiestr Dętych w Zwierzyńcu

Wczesnym sobotnim (25.06) rankiem członkowie Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Gogolina z kapelmistrzem Rafałem Jilgiem na czele wyruszyli do naszego miasta partnerskiego – Zwierzyńca k/Zamościa na przegląd Młodzieżowych Orkiestr Dętych.

 

O godz 14.00 wszystkie przybyłe orkiestry spotkały się na placu przed Zespołem Szkół, by wspólnie uczestniczyć w warsztatach musztry paradnej. Następnie odbył się przemarsz orkiestr ulicami Zwierzyńca, przed Ratuszem Władze Miasta uroczyście przywitały wszystkich gości zaproszonych. O godz. 18.00 rozpoczął się przegląd. Przed Kościółkiem na Wodzie na molo koncertowały zawsze dwie orkiestry, wykonując na przemian swe utwory. Gogolińska orkiestra wystąpiła z Węgierską Orkiestrą. Po występie Arnold Joszko wręczył władzom miasta oraz kapelmistrzom pozostałych orkiestr upominki promujące naszą gminę. O godz. 21.37 wszystkie orkiestry wspólnie wykonały ulubiony utwór papieża Jana Pawła II pt. : ”Barka” W niedzielne przedpołudnie odbyła się msza św., w której uczestniczyły orkiestry, wspólnie wykonując utwory sakralne. I jeszcze jeden koncert. Gogolińska Orkiestra spisała się na medal. Brawa nie ustępowały, a kapelmistrz orkiestry zwierzynieckiej (prowadzący imprezę) nie szczędził komplementów Miejskiej Młodzieżowej Orkiestrze Dętej z Gogolina.

Zobacz galerię zdjęć...

Ferie 2019

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony