A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

zwiastun pozegnanie lataOstatni wakacyjny weekend w Gogolinie obfitował w imprezy.


Letnie kino pod gwiazdami, koncerty, zabawa taneczna, a wszystko po to, by młodzież mogła bez żalu pożegnać wakacje i entuzjastycznie powrócić do zajęć szkolnych.

Piątkowy ciepły wieczór (26.08.) przyciągnął na stadion MKS w Gogolinie kinomanów lubiących zarówno śmiech jak i akcję. Na DUŻYM ekranie można było zobaczyć wielu znanych aktorów. Pierwsza zaprezentowała się polska plejada gwiazd w filmie „Ciacho” – komedii pełnej rozmachu i finezji. Następnie wyświetlony został film „Next” z największymi artystami amerykańskiego kina akcji w roli głównej. Oba filmy spotkały się z pozytywnym odbiorem.

Z kolei w sobotni wieczór prezentowali się artyści muzycy.

Pierwszy zaprezentował się Istvan Kobela, niemiecki artysta wykonujący muzykę elektroniczną – połączenie instrumentarium z głosem wokalisty stworzyło niezwykły koncert – porywający i fascynujący.
Gwiazdą wieczoru był zespół BIG DAY, którego muzyka nawiązuje do stylistyki rocka lat 60. Grupa wykonała swe największe przeboje w tym „W dzień gorącego lata”, czy „Przestrzeń”. Zgromadzeni żywo reagowali na znane utwory, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych najwierniejszych fanów zespołu nie zabrakło.
Pod namiotem od godz. 17.00 trwała biesiada i zabawa taneczna z zespołem AŚKA BEND. Wśród dodatkowych atrakcji znalazły się ogródki gastronomiczne, kiermasze handlowe, lunapark, paintball i wiele innych.

{webgallery}12 istvankino 1{/webgallery}

Najbliższe wydarzenia

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony