A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

dscn0018BEAUTY DAY w świetlicy młodzieżowej w Choruli!!!
Tego jeszcze nie było! Lokówki, karbownica, kolorowe lakiery do paznokci, róż do policzków to wszystko czekało na dzieci i młodzież w piątek 14.09.br w naszym Świetlicowym Studio Urody !!!

Dziewczynki jak i chłopcy byli ciekawi fryzur i makijaży. Wszyscy zastanawiali sie jakie włosy i jaki kolor cieni do powiek będą im najbardziej pasowały. Wraz z Panią Justyną w kilka godzin zmieniliśmy wszystkich uczestników w modelki i modeli.
Spośród wielu lakierów do paznokci każda dziewczynka mogła wybrać sobie te kolory, którymi chciałaby mieć pomalowane. Następnie przechodziła dalej zrobić sobie fryzurę. Do wyboru miały lokówki, karbownicę i prostownicę. Loczki i spiralki miały największe powodzenie, jednak starsze dziewczynki wolały wyprostowane włosy. Na koniec nie mogło zabraknąć makijażu. Wtedy pędzelki poszły w ruch! Trochę cieniów do powiek, delikatnego różu i dziewczęta wyglądały jak prawdziwe modelki. Z fryzurą, pomalowanymi paznokciami i lekkim makijażem poczuły się jak dorosłe kobietki. Przeglądając się w lusterkach nie mogły napatrzeć się na siebie.
Chłopcy wprawdzie nie malowali się ale chcieli mieć jakąś fryzurę. Wybrali męski irokez czyli zaczesane włosy do góry, które tworzą wąski pasek.
Na koniec naszego pięknego dnia zobaczyliśmy sobie film pt. „Harry Potter i Kamień Filozoficzny".
Rodzice odbierając swoje pociechy nie mogli uwierzyć jak ich dzieci szybko dorastają :)

W tym miejscu wszystkie dzieci oraz opiekun świetlicy, pragną szczególnie podziękować Pani Justynie K. za materiały jakie w tym dniu przygotowała dla nas,  w szczególności za czas jaki dla nas znalazła i nam poświęciła.  DZIĘKUJEMY !!

Opiekun świetlicy
Elwira Frank

 

 

Najbliższe wydarzenia

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony