A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

01Dnia 21.11.2012r. Świetlice młodzieżowe ze Strzebniowa, Choruli i Zakrzowa wzięły udział w akcji zorganizowanej przez ING Bank Śląski pod hasłem:


„Czytamy bajki w Świetlicy"


Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 1500. Dzieci ze wszystkich trzech świetlic spotkały się w świetlicy w Strzebniowie.

Na początku panie, które prowadziły to spotkanie opowiedziały wszystkim co to takiego jest bank, na czym polega praca w banku, co w banku można załatwić. Można było się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy. O wszystko też można było zapytać, a dzieciaki pytań miały bardzo dużo. Panie dokładnie i z wielką cierpliwością udzielały odpowiedzi.
Następnie panie zaprezentowały dzieciakom wspaniałą książkę jaką wydał ING Bank Śląski i rozpoczęło się wielkie czytanie. Dzieci uważnie słuchały wszystkich czytanych opowiadań. Czytane rozdziały były bardzo zabawne i pouczające.

Później przyszedł czas na wspólny poczęstunek również przygotowany przez pracowników banku. Po wspólnym posiłku przyszedł czas na prace plastyczne. Plastyczne dzieła, które wykonywały dzieci, tematyką nawiązywały do wszystkich bajek czytanych tego popołudnia.
Na zakończenie każdy z uczestników spotkania otrzymał wspaniałe niespodzianki. Pamiątkowe książki, kredki, długopisy, breloczki oraz balony.
Spotkanie odbyło się w bardzo miłej, wesołej i sympatycznej atmosferze.

Uczestnicy spotkania serdecznie dziękują Bankowi Śląskiemu za organizację tak wspaniałej akcji.

Dzieci oraz opiekunki świetlic:
w Choruli, Strzebniowie i Zakrzowie

 

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony