A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

ŚWIETLICA W ZAKRZOWIE

DSCN0240 SmallDnia 30.11.2012r Świetlica Młodzieżowa w Zakrzowie zamieniła się w salon wróżb. W tym dniu zorganizowane zostały Świetlicowe Andrzejki.
Już o godz. 16.00 pojawiali się pierwsi chętni uczestnicy zabawy chcący w tym wyjątkowym i magicznym dniu poznać swoją przyszłość.

Na początku zabawy wszystkich przywitała świetlicowa wróżka, a następnie wspólnie rozpoczęliśmy wielkie wróżenie. Pierwsza wróżba pokazała każdemu z nas kim będzie w przyszłości, co niektórzy bardzo się zdziwili, potem andrzejkowa wróżka przepowiadała nam przyszłość z naszych ulubionych kolorów, kart, cyfr oraz horoskopu. Każdy z nas dowiedział się jaka będzie jego przyszłość i co czeka go w pracy, domu , szkole.
Później, by ostudzić trochę emocje jakie towarzyszyły naszej zabawie zrobiliśmy przerwę aby przekąsić coś słodkiego i ugasić pragnienie.
Po poczęstunku wróciliśmy do magicznej sali, gdzie wróżbom i zabawie nie było końca.
Mamy nadzieję, że wszystkie wspaniałe przepowiednie, które usłyszeliśmy tego wieczoru się spełnią, w końcu Andrzejki to magiczny i wyjątkowy wieczór, a w naszej świetlicy z pewnością taki był.

Opiekun świetlicy:
Ewa Wiora wraz z uczestnikami zabawy

 

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony