1Powszechnie wiadomo, że Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie ma nową siedzibę. Jednak, o tym, że od połowy lipca br. Klub Seniora swoją działalność prowadzi w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie wiedzą nieliczni. Dlatego w dniu 02 września 2013 roku o godzinie 1400 Pani Marta Wiora, opiekun Klubu Seniora, zaprosiła oficjeli oraz członków klubu na uroczyste przeniesienie KS do budynku GCK gdzie będą mogli kontynuować swoją działalność.

Pan Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala serdecznie podziękował za zaproszenie i życzył Pani Marcie dalszych sukcesów oraz wytrwałości w swojej pracy. Z rąk Pani Marty podziękowania spłynęły również dla Pani Iwony Cimek Dyrektora Gminnego Ośrodka kultury Gogolinie za gorące przyjęcie i wsparcie jakim darzy podopiecznych.

Podczas uroczystego spotkania dzieci uczestniczące w wakacyjnych zajęciach wraz z opiekunami przygotowali i przedstawili inscenizację pod tytułem „Czerwony Kapturek". Goście byli zachwyceni pomysłowością unowocześnionej wersji teatrzyku, które sprawiło im wiele radości.