Nowe Sekcje działające w ramach KLUBU SENIORA
W ramach Klubu Seniora swoją działalność rozpoczęły nowe sekcje artystyczne. Między innymi:

Sekcja kulinarna:
Zajęcia bezpłatne i odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 14.00-18.00 w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie.
Do udziału w zajęciach tej sekcji zapraszamy wszystkich seniorów Gminy Gogolin zainteresowanych tematyką kulinarną. Wspólnie wymienimy się doświadczeniami i nauczymy się czegoś nowego.

Sekcja językowa – język niemiecki:
Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w każdy czwartek w godz. 16.00-18.00 w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie.
Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkich seniorów Gminy Gogolin. W ramach tej sekcji seniorzy będą mieli możliwość szlifowania języka niemieckiego i wymianę doświadczeń językowych.

Sekcja Rękodzieła:
Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w każdy wtorek w godz. 15.00-17.00 w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie.
Zajęcia te kierowane są dla wszystkich, nie tylko seniorów, zainteresowanych tematyką rękodzieła i robótek ręcznych. Podczas zajęć tworzone są wspaniałe dzieła: serwetki, koronki i wiele innych.