Wakacje dopiero co się rozpoczęły, a już tyle wrażeń i przeżyć! Oprócz codziennych "podróży" "Dookoła Świata - palcem po mapie" wiele podróżujemy w "realu". Zdążyliśmy już być w opolskim kinie na "Gangu Wiewióra", zaliczyć przejażdżkę koleją do Gogolina i z powrotem, pieszo wędrując do Górażdży przez las,odwiedzić nasz Dom Kultury oraz dzisiaj zaliczyć nowo otwarty Park Wodny w Nowej Rudzie. Każdy z tych wyjazdów dostarczył nam niezwykłych doświadczeń. Zajęcia na naszej świetlicy również są bardzo intensywne i ciekawe. Jak pogoda pozwala, dużo czasu spędzamy na naszym nowym boisku. Codziennie dyżurni przygotowują dwa posiłki, sami pieczemy ciasta i ciasteczka. Przebojem kulinarnym jest oczywiście nasz piernik, który zawsze smakuje :-). Wszystkich, którzy nie wiedzą co robić w wakacje - zapraszamy do nas!

Opiekunka Świetlicy w Malni
Barbara Herok z podopiecznymi