A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Szkoła Tańca Royal Dance Center z Opola zaprasza wszystkich zainteresowanych na:

  • ZAJĘCIA z SALSY SOLO w najbliższy wtorek (15.10.) do Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie. Zajęcia odbędą się o w godzinach 16:00 – 17:30. Będzie to pierwsza lekcja tego tańca. Każdy może przyjść i sprawdzić! Gwarantujemy 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy! Nie chcesz znów podpierać ścian na imprezach? Nauczymy Cię ruszać się na parkiecie! Do zobaczenia we WTOREK!

  • ZAJĘCIA z BREAKE DANCE w najbliższy wtorek (15.10.) do Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie. Zajęcia odbędą się o w godzinach 17:30 – 19:00. Będzie to pierwsza lekcja tego tańca. Każdy może przyjść i sprawdzić! Gwarantujemy 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy! Chcesz wyładować gdzieś negatywne emocje? Chciałbyś nauczyć się tanecznych tricków, tylko nie wiesz jak? Nauczymy Cię latać na parkiecie! Do zobaczenia we WTOREK!

  • ZAJĘCIA z TAŃCA BRZUCHA w najbliższy czwartek (17.10.) do Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie. Zajęcia odbędą się o w godzinach 17:00 – 19:00. Będzie to pierwsza lekcja tego tańca. Każdy może przyjść i sprawdzić! Gwarantujemy 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy! Chcesz wyzwolić swoją kobiecość? Podnieść świadomość swojego ciała a przy okazji spalić zbędne kalorie? Pokażemy Ci jak to zrobić i wyzwolimy w Tobie prawdziwe, kobiece piękno! Do zobaczenia w CZWARTEK!

 

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony