A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

zajawkaDzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty i osób, którym bliskie jest dobro polskiej szkoły. W tym roku obchody tego święta miały miejsce 16. października 2013 roku
w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie z udziałem Burmistrza Gogolina, Przewodniczącego Rady Miejskiej, Zastępcy Burmistrza Gogolina, Przewodniczącej Komisji Oświaty Rady Miejskiej, Naczelnika Wydziału Oświaty, Sportu i Rekreacji, Przewodniczącej Oddziału ZNP w Gogolinie, Przewodniczącej Związku Zawodowego Pracowników Oświaty „Solidarność" oraz nauczycieli, pracowników administracji oświatowej i obsługi.
Burmistrz wręczył również listy gratulacyjne nauczycielom i pracownikom odznaczonym przez Prezydenta RP i Ministra Edukacji Narodowej. Dyrektorzy gminnych placówek oświatowych oraz wyróżniający się nauczyciele otrzymali także Nagrody Burmistrza Gogolina. Podczas uroczystości odbyło się także ślubowanie nauczycieli, którzy uzyskali stopnie awansu zawodowego.Na zakończenie uroczystości przygotowano program artystyczny w postaci recitalu w wykonaniu Marka Ravskiego, który zaśpiewał piosenki z repertuaru Edith Piaf, Leonarda Cohena, Elvisa Presleya, Maryli Rodowicz i inne. Koncert odbył się dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych w Opolu, w ramach projektu „Kopalnia dźwięku".


Najbliższe wydarzenia

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony