Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie w miesiącu wrześniu prowadzi zapisy na zajęcia, które będą prowadzone w roku szkolnym 2014/2015.

Zajęcia rozpoczną się w miesiącu październiku.

GOK w Gogolinie oferuje następujące zajęcia:

* PLASTYCZNE - z papieroplastyki , ceramiki, malarstwa i witraży, kultury i sztuki ludowej;

* TANECZNE - balet, jazz, hip-hop, taniec towarzyski dla dzieci i dorosłych, latino solo dla pań;

* MUZYCZNE – nauka gry na bębnach afrykańskich, nauka gry na instrumentach klawiszowych i blaszanych, nauka gry na gitarze, muzyczny kurs samouka, mażoretki; młodzieżowa orkiestra dęta

* TEATRALNE, FOTOGRAFICZNE, KLUB KOLEKCJONERA, KLUB MALUCHA.

Zapisy są prowadzone w sekretariacie Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie, Plac Dworcowy 5 lub pod numerem telefonu 775545021 lub 23.

Więcej informacji na temat zajęć można uzyskać na stronie internetowej www.gok-gogolin.pl w zakładce ZAJĘCIA w GOK lub na facebooku.

Serdecznie zapraszamy.