Jakiś czas temu wysyłaliśmy prace na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w kolorach", gdzie w tym roku inspiracją miał być świat owadów. My wykonaliśmy piękne motylki z butelek plastikowych, które zrobiły chyba na osobach będących w jury niemałe wrażenie, ponieważ nasze wszystkie prace zakwalifikowały się na wystawę, która odbyła się na Wydziale Przyrodniczym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Głównych nagród w postaci rzeczowej nie udało się zdobyć, ale myślimy, że to i tak wielki sukces dla nas i naszej świetlicy. Uczestnicy konkursu dostali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie i kwalifikację do wystawy, a opiekun świetlicy podziękowanie za opiekę artystyczną. Na pewno będziemy próbować swoich sił jeszcze w innych konkursach...

Opiekun świetlicy
Ewa Kremer