W ubiegłą środę zorganizowano w naszej świetlicy popołudnie andrzejkowe. Atrakcji nie brakowało. Najpierw każdy z nas miał okazję zrobić sobie piękną pachnącą pomarańczę z goździkami, która stanie się na pewno ładną ozdobą w naszych domach. Później przybyła do naszej świetlicy zaproszona p. Klara Pollok z miejscowej biblioteki, która przygotowała dla nas mnóstwo wspaniałych wróżb oraz opowiedziała nam co nieco o Andrzejkach. Były również ciasteczka z wróżbą oraz lanie wosku, do którego ustawiła się dłuuuga kolejka... Podczas tego miłego popołudnia dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji z naszej przyszłości, które pewnie trochę trzeba traktować z przymrużeniem oka, ale pobawić się w ten sposób na pewno warto, aby podtrzymywać zwyczaje i spotkać się w miłym gronie...

Opiekun świetlicy
Ewa Kremer