W piątek 29 maja 2015r.  odbył się Piknik Rodzinny w Parku przy ul. Ligonia.Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kulury w Gogolinie oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Gogolinie zadbali o to by nikt na tej imprezie się nie nudził.

Tematem przewodnim tegoroczneo piknika były Chiny. Wodzirej, który prosto z Chin przywiózł ze sobą wspaniałe gry i zbawy dla dzieci. Odbył się również pokaz magii i czarów, w wykonaniu pana iluzjonisty. Świetlice środowiskowe przygotowały specjalne warsztaty plastyczne oraz gry i zabawy sportowe dla dzieci i rodziców. Przygotowano również  specjalne stoiska gdzie, Panie z Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie oraz Gminnej Biblioteki w Gogolinie malowały buzie, paznokcie oraz tworzyły z balonów niezykłe cudeńka. Policja oraz Straż Pożarna przygotowała pokazy sprzętu. Ten Pinik możemy uznać za bardzo udany, gdyż uśmiechom dzieci nie było końca.