W sobotę 16 sierpnia o godzinie 19.00 na scenie Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie odbył się występ Artystów z Centrum Twórczości Dzieci i Młodzieży "Galicja" ze Lwowa. Grupa tych młodych i zdolnych artystów zaprezentowała się w trzech zespołach. Można było oglądać: Studio Wokalne "Time Out" pod kierunkiem Oleny i Sergyeya Agapovych, zespół "Źródło" pod kierunkiem Nazara Savko i Nadii Korovyj oraz dziecięcą grupę "Koleżanki". Wszystkie grupy zaprezentowały wspaniały program artystyczny pełen niezapomnianych wrażeń.
Prawie dwugodzinny występ został nagrodzony owacjami na stojąco. Artystów prezentował na scenie Jarosłav Leskiv - zastępca dyrektora Centrum Twórczości Dzieci i Młodzieży "Galicja".