Dnia 21 stycznia z okazji rozpoczęcia ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie zorganizował bal karnawałowy dla wszystkich dzieci i młodzieży z całej gminy.
We wspólnej zabawie udział wzięło ok 160 osób, min. dzieci i młodzież z Gogolina, oraz wszyscy uczęszczający na zajęcia do świetlic młodzieżowych w: Choruli, Malni, Kamienia Śląskiego, Kamionka, Odrowąża, Zakrzowa, Strzebniowa i Górażdża. W tym roku w balu uczestniczyła również świetlica środowiskowa z Gogolina. Zabawom i karnawałowym szaleństwom nie było końca. Wszyscy chętnie brali udział w grach i konkursach prowadzonych przez pana wodzireja. Tematem przewodnim tegorocznego balu była zabawa na dzikim zachodzie. Każdy uczestnik zabawy został nagrodzony wspaniałymi słodkimi upominkami.