A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Podczas ferii zimowych 2015 dzieci z świetlicy w Nutka Cafe wcale się nie nudziły. Dzieciom najbardziej podobały się gry i zabawy na sali widowiskowej, gdzie mogły się wyszaleć. W pierwszym tygodniu ferii zorganizowano turniej gier planszowych, po którym dzieci otrzymały słodki poczęstunek, zabawa w kalambury przyniosła wiele radości i ciekawych pomysłów, a kuchenne rewolucje były świetnym pomysłem, przyciągnęły wiele dzieci, które mogły nauczyć się jak robić ciekawe sałatki i pyszne kanapki. Dzieci i młodzież mogły również wziąć udział w balu zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie.

Drugi tydzień ferii minął nam na lepieniu bałwanów, które stoją w centrum Gogolina przy pomniku Karolinki i Karliczka, tworzeniu pejzaży zimowych, które już od poniedziałku będą zdobiły naszą świetlice i na kreatywnym tworzeniu dzieł z masy solnej. Dzieci były również w kinie na bajce pt. "Królowa Śniegu 2", gdzie świetnie się bawili.
Ferie w Nutka Cafe były ciekawe i pełne wrażeń, każdy znalazł tu coś dla siebie czego dowodem są uśmiechnięte buzie na zdjęciach.

Zapraszamy do obejrzenia naszej wystawy!
Świetlica w Nutka Cafe czynna od 16:00 – 19:00:)

Opiekun świetlicy
Agata Staszewska

 

 

 

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony