W sobotę 28 lutego odbyła się pierwsza bajka z cyklu "Witajcie w naszej bajce". Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Malni przedstawili bajkę pt: "Kopciuszek" oraz "Jaś i Małgosia". Do występu grupę przygotowały: pani Agata Muraszko oraz pani Grażyna Rusakowicz.

"Witajcie w naszej bajce" to nowa inicjatywa Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie oraz Szkół i Przedszkoli Gminy Gogolin.  W każdą ostatnia sobotę miesiąca w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie będą odbywały się bajki w wykonaniu uczniów Szkół i Przedszkoli Gminy Gogolin. Na wszystkie przedstawienia wstęp wolny.

Już dziś zapraszamy serdecznie  28 marca  na bajkę "Czarodziejski flet" w wykonaniu przedszkolaków z Publicznego Przedszkola z Malni.