W minioną niedzielę w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie wszystkie panie z okazji swojego święta wspaniale bawiły się na koncercie znanego showmana, aktora i piosenkarza Krzysztofa Respondka.

Koncert odbył się pod hasłem: "Muzyczny upominek dla Karoliny", jest on organizowany co roku przez Gminny Ośrodek Kultury we współpracy z Samorządem Gminy Gogolin. Tym razem, 8 marca ponad 250 osób bawiło się "w śląskim klimacie" przy znanym przebojach prezentowanych przez artystę, członka kabaretu "Rak" i uczestnika programu "Jak oni śpiewają".

Krzysztof Respondek, po złożeniu życzeń wszystkim pniom, bawił zgromadzoną publiczność dowcipami, zabawnymi anegdotami oraz śmiesznymi komentarzami. W jego repertuarze muzycznym znalazły się utwory z repertuaru Marka Grechuty, Czerwonych Gitar, Pawła Kukiza oraz światowe przeboje anglojęzyczne.

Program prowadził Roman Kurosz, redaktor Radia Piekary. Patronat medialny sprawował Tygodnik Krapkowicki.