A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

6 marca 2015r. popołudniu uczciliśmy dzień kobiet spotkaniem kosmetycznym. W tym dniu Panie, Panowie, dzieci i młodzież mogli skorzystać z zabiegów firmy AVON, oferującej pielęgnację dłoni oraz profesjonalnego makijażu firmy ORIFLAME, jak również oddać się w ręce MOBILNEGO STUDIA FRYZJERSKIEGO "BIANKA" Sabiny Pogody.

Młodzież z Zespołu Szkół w Gogolinie pomogła w przygotowaniach i malowaniu twarzy, paznokci, tworzeniu tatuaży i fryzur dzieciom. Jedna z wolontariuszek została wystylizowana na motyla przez MOBILNE STUDIO FRYZJERSKIE. Dzieci miały możliwość przyjrzeć się tej stylizacji oraz zrobić sobie zdjęcie. Do naszej zabawy dołączył również Klub Malucha z opiekunem Panią Agnieszką Poradą, za co bardzo dziękujemy. Uczestnicy mieli sposobność wzięcia udziału w losowaniu nagród sponsorowanych przez firmę AVON i ORIFLAME. Wszyscy doskonale się bawili i czekają z niecierpliwością na kolejne spotkania kosmetyczne.

Chciałam podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanym i pomoc w  spotkaniu.  Mam nadzieję, że  takie spotkania kosmetyczne wpiszą się w kalendarz imprez Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie.

Opiekun świetlicy
Agata Staszewska

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony