2.05.2015 w Brzegu odbyły się IV TANECZNA OTWARTE GRAND PRIX POLSKI - "KOTWICE". Z roku na rok poziom turnieju tanecznego jest coraz wyższy, a uczestników coraz to więcej i tak też było tym razem. W zawodach wzięło udział ponad 800 tancerzy z całej Polski. Grupy taneczne z Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie wzięły udział w kategorii street dance. Szczególne wyróżnienie otrzymał duet Karoliny Koniecznej i Marysi Herok , gratulujemy tym bardziej, iż był to debiut w ich wykonaniu. To świetny wynik ! Mini formacja " Outbreak " grupy 15+ również wróciła z wyróżnieniem w swojej kategorii. Serdecznie gratulujemy wszystkim tancerzom i życzymy dalszych sukcesów.