6 maja obchodzimy dzień matki. W tym szczególnym dniu przygotowaliśmy dla naszych mam moc atrakcji. Pani Elżbieta Klimas prowadząca Muzyczny Klub Samouka przygotowała występ dla naszych mam. Dzieci grały na fletach i tworzyły własnoręcznie wykonane prezenty – wazony na kwiaty. Klaudia Seget wraz ze swoim opiekunem Panem Dariuszem Smoczkiewiczem, który prowadzi naukę gry na gitarze w Gminnym Ośrodku Kultury,  zagrali wspaniały koncert gitarowy. Na koniec spotkania dla mam został przygotowany wykład kosmetyczny poprowadzony przez firmę Mary Kay, podczas którego przeprowadzono zabieg pielęgnacji twarzy oraz dłoni.

Opiekun Nutki Cafe
Agata Staszewska