A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

8 06.2015r odbyło się spotkanie z onkologiem. W związku z letnim sezonem urlopowym temat wykładu  to „Choroby skóry – czerniak”. Pani doktor Maria Urbaniec zachęcała uczestników spotkania do badań profilaktycznych oraz uczulała na umiejętne korzystanie z kąpieli słonecznych. Temat wzbudził ogromne zainteresowanie , było wiele pytań na które p. doktor udzielała wyczerpujących odpowiedzi.

08.06 i 11.05 Warsztaty plastyczne z p. Basią Herok. Pierwsze spotkanie było typu kulinarnego – sposób wykonania masy do dekoracje ciast i tortów ( różyczki). Drugie natomiast to ciekawe sposoby pakowania prezentów, dekoracyjne wstążki.

01.06.2015r – wspólne zabawy z przedszkolakami  w dniu ich Święta. Było wiele miłych niespodzianek: życzenia ,100 lat, muzyka i tańce oraz drobne upominki dla naszych milusińskich.

30.06.2015r Integracyjna wycieczka wielopokoleniowa do Opola. Rodzinne spotkanie z przyrodą – rejs statkiem „ Opolaninem” po Odrze oraz zwiedzanie opolskiego ZOO.

21.06.2015r „ Niebo jest u stóp Matki” spotkanie literacko – muzyczne. W pierwszej części mgr Joanna Zelent  z krapkowickiego Stowarzyszenia „ Pasja” przedstawiła nam swój tomik wierszy. Druga część była biesiadna – pyszna kawa, domowe wypieki, muzyka (gitara) i śpiew.

09.05 2015r godz. 11.00 – ATW już po raz kolejny włączyła się do międzynarodowego przedsięwzięcia „Marsz Nordic Walking Studentów Uniwersytetów Trzeciego Wieku 2015”. Około  pięćdziesięcio osobowa grupa  gogolińskich słuchaczy  maszerowała  piękną trasą w Mosznej.

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony