A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Wakacje nie mogą obyć się bez wyjazdu do kina, tak też było w tym roku. Sprawdźmy repertuar: „W głowie się nie mieści” - jedziemy! Chorula, Nutka Cafe, Zakrzów, Górażdże, Malnia, Odrowąż w sumie 100 osób 15 lipca melduje się w kędzierzyńskim Heliosie. Popcorn, cola, gasną światła i…..
Zaczynamy podróż do wnętrza umysłu 11–latki, czyli tam, gdzie gnieżdżą się niestabilne emocje, kształtują zręby osobowości, a świeże wspomnienia i stare ślady pamięciowe komponują się w barwną mozaikę. Ojoj… no to teraz trochę prościej….
Riley wraz z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole…
Świetnie się bawiliśmy, był czas na śmiech ale też chwile wzruszeń, bo "W głowie się nie mieści" doskonale łączy inteligentny humor, dynamiczną akcję i szaloną wyobraźnię.
A po filmie - McDonalds ! Kto pierwszy, ten lepszy. Frytki, hamburgery, oj, apetyty nam dopisały…
W radosnych nastrojach wracamy na świetlice do naszych wakacyjnych zajęć.

Zadowoleni
wycieczkowicze

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony