A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

27 marca w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbył się Gminny Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie”.


W tym roku w Gminnym Konkursie uczestnicy prezentowali się w następujących kategoriach:
•    Przedszkola – występy indywidualne
•    Przedszkola – scenki rodzajowe
•    Szkoły podstawowe – występy indywidualne
•    Gimnazjum – scenki rodzajowe

Komisja w składzie :
1. Edeltrauda Krupop – Przewodniczący Komisji
2. Barbara Herok – Członek Komisji
3. Marta Wiora – Członek Komisji

Komisja po wspólnych obradach postanowiła przyznać:

W kategorii  występy indywidualne   –  przedszkola:

I    MIEJSCE   - Malwina Dyga (Oddział Przedszkolny w Kamieniu Śląskim)

II  MIEJSCE   - Anna Wiora (Oddział Przedszkolny w Zakrzowie)

III  MIEJSCE   - Agata Weinert (Oddział Przedszkolny w Gogolinie – PSP nr 3)

Malwina Dyga z Oddziału Przedszkolnego w Kamieniu Śląskim zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego – XXIV Wojewódzki Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie” w Izbicku.


W kategorii  scenki rodzajowe  –  przedszkola:

I    MIEJSCE   - Oddział Przedszkolny w Malni:
1.     Dawid Doleżych
2.     Łukasz Garbaczok
3.     Antoni Gabor
4.     Kamil Wiencek
5.     Dominika Dziwisz
6.     Emilia Szefer
7.     Agata Kubiczek
8.     Oliwia Wiencek
9.     Magda Kołdrzak
10.   Lena Szepela

II  MIEJSCE  - Publiczne Przedszkole nr 3 w Gogolinie
1.    Aleksandra Giecewicz
2.    Szymon Jendrusch
3.    Emilia Adamczyk
4.    Dawid Depta-Brzozowski
5.    Sandra Jagiella
6.    Mateusz Szmit

III  MIEJSCE   - Publiczne Przedszkole nr 1 w Gogolinie
1.    Piotr Pawlyta
2.    Lena Płaskura
3.    Emilia Stachowiak
4.    Agnieszka Grzella
5.    Anastazja Mazurek
6.    Milena Kriener
7.    Alicja Krymowska

Uczestnicy Oddziału Przedszkolnego w Malni (I miejsce) oraz uczestnicy z Publicznego  Przedszkola nr 3 w Gogolinie (II miejsce) zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego – XXIV Wojewódzki Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie” w Izbicku.


W kategorii  występy indywidualne  –  szkoły podstawowe:

I    MIEJSCE   - Damian Spallek (Publiczna Szkoła Podstawowa w Malni)   

II  MIEJSCE   - Julia Nawrot (Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu Śląskim)
II  MIEJSCE   - Natalia Baron (Publiczna Szkoła Podstawowa w Malni)

III  MIEJSCE   - Julia Szpicka (Publiczna Szkoła Podstawowa w Malni)
III  MIEJSCE   - Julia Korzenieć (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Gogolinie)

Uczestnicy: Damian Spallek, Julia Nawrot oraz Natalia Baron zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego – XXIV Wojewódzki Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie” w Izbicku.


W kategorii  scenki rodzajowe –  gimnazjum:

I    MIEJSCE   - Zespół Szkół w Gogolinie:
1.    Marta Komandzik
2.    Karolina Tomeczek
3.    Magdalena Czekała

II  MIEJSCE   - Zespół Szkół w Gogolinie:
1.    Szymon Kowol
2.    Dominik Korzeniec

Marta Komandzik, Karolina Tomeczek oraz Magdalena Czekała zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego – XXIV Wojewódzki Konkurs Gawędziarski „Śląskie Beranie” w Izbicku.



00001
00001 00001
00002
00002 00002
00003
00003 00003
00004
00004 00004
00005
00005 00005
00006
00006 00006
00007
00007 00007
00008
00008 00008
00009
00009 00009
00010
00010 00010
00011
00011 00011
00012
00012 00012
00013
00013 00013
00014
00014 00014
00015
00015 00015
00016
00016 00016
00017
00017 00017
00018
00018 00018
00019
00019 00019
00020
00020 00020
00021
00021 00021
00022
00022 00022
00023
00023 00023
00024
00024 00024
00025
00025 00025
00026
00026 00026
00027
00027 00027
00028
00028 00028
00029
00029 00029
00030
00030 00030
00031
00031 00031
00032
00032 00032
00033
00033 00033
00034
00034 00034
00035
00035 00035
00036
00036 00036
00037
00037 00037
00038
00038 00038
00039
00039 00039
00040
00040 00040
00041
00041 00041
00042
00042 00042

Zajęcia w GOK

Zajęcia w GCK

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony