Jarmark Wielkanocny 2023

Burmistrz Gogolina serdecznie zaprasza na Jarmark Wielkanocny

26 marca 2023 r., godz. 15:00

Hala Sportowa im. B. i Z. Blautów w Gogolinie-Karłubcu (ul. Krapkowicka 141a)

GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI I ZDOBIENIA JAJ WIELKANOCNYCH im. JERZEGO LIPKI „Wielkie dzieło Sztuki na małej skorupce”
- Kategoria wiekowa do 12 lat
- Kategoria wiekowa od 12 do 16 lat
- Kategoria wiekowa powyżej 16 lat

Konkurs Dla sołectw i dzielnic Gminy Gogolin na „Najciekawszy Stół Wielkanocny oraz Najpiękniejszą Dekorację wielkanocną”

W programie występy artystyczne: - dzieci i młodzieży z gminnych przedszkoli i szkół - wokalistów i zespołów działających przy GOK w Gogolinie - Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Gogolina

Ponadto:
- KAWIARENKA WIELKANOCNA  przygotowana przez Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie ,,Okaż serce innym” w Gogolinie
- Wielkanocny kącik z książką
- Stoiska z wyrobami i ozdobami wielkanocnymi oraz najpiękniejszymi kroszonkami
- Koszyki i wyroby z wikliny (duży wybór)

Gość specjalny: Zespół Pieśni i Tańca Górali Czadeckich "Pojana"z Gminy Dzierżoniów

Zapisy na konkurs kroszonkarski, konkurs na najciekawszy stół wielkanocny oraz stoisk wystawienniczych w sekretariacie GOK w Gogolinie,  pod numerem telefonu: 77 554 50 21 lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy:
- Gmina Gogolin
- Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie
- Zespół Rekreacyjno - Sportowy w Gogolinie
- Gminna Biblioteka Publiczna w Gogolinie
- Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Gminy Gogolin "Okaż serce innym"
- Polska Sieć Odnowy i Rozwoju Wsi

Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne ze zgodą na fotografowanie oraz wykorzystanie wizerunku w celach promocyjnych przez organizatorów.

Regulaminy i oświadczenia konkursu kroszonkarskiego:

1. Regulamin Konkursu dla dzieci i młodzieży do lat 16
  2. Regulamin Konkursu dla kategorii powyżej 16 lat
  3. Konkurs Kroszonkarski - oświadczenie rodzica lub prawnego opiekuna dziecka niepełnoletniego
  4. Konkurs Kroszonkarski - oświadczenie uczestnika pełnoletniego