A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Uprzejmie informujemy, iż w dniach od 15.12.2017 r. do 5.01.2018 r. Nutka Cafe będzie nieczynna.

Uprzejmie informujemy, iż w miesiącu grudniu 2017 zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie odbywać się będą do czwartku tj. 14.12.2017 r. W związku z powyższym odpłatność za zajęcia będzie w tym miesiącu o połowę mniejsza.

W Nowym Roku zajęcia ruszają od poniedziałku tj. 8.01.2018 r.

Uwaga! Nastąpiła zmiana terminu zajęć taoistycznych Tai-Chi ze środy na piątki.

Trwa nabór na a zajęcia taneczne HIP-HOP. Serdecznie zapraszamy!

 

Pomnik Karolinki i Karlika, budynek Urzędu Miejskiego w Gogolinie oraz przedwojenne zakłady wapiennicze w centrum miasta to trzy obiekty, które będą promowały Gogolin na pocztówkach, wydanych z okazji 50 – lecia nadania praw miejskich. Na każdej z trzech pocztówek znalazły się także informacje na temat ważnych wydarzeń, zapisanych na kartach historii Gogolina; nie mogło zabraknąć też jubileuszowego logotypu.

Widokówki można nabyć za symboliczną złotówkę w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie. Serdecznie zachęcamy do rozsyłania pocztówek i rozsławiania naszego lokalnego dziedzictwa kulturowego w Polsce i na świecie.

Zajęcia skierowane są do najmłodszych konstruktorów, w wieku 8-12 lat. Zestaw klocków WeDo pozwala na zbudowanie nieskomplikowanych konstrukcji, których interaktywne elementy (czujniki, silnik) mogą być sterowane przy pomocy komputera.

Sterowanie odbywa się przy wykorzystaniu prostego języka programowania graficznego.

Zajęcia w GOK

Zajęcia w GCK

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad

Początek strony