A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 25 października 2017 r. (środa) Nutka Cafe będzie nieczynna.

W dniu 23.10.2017 r. (poniedziałek) zostaną odrobione zajęcia HIP-HOP (w zamian za zajęcia z dnia 6.10.2017 r.) w następujących godzinach:

  • grupa Ia - w godz. 15:00 - 16:00;
  • grupa Ib - w godz. 16:00 - 17:00;
  • grupa II - w godz. 17:00 - 18:00.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 20.10.2017 r. zajęcia Klubu Malucha zostają odwołane.

Trwa nabór na a zajęcia taneczne HIP-HOP. Serdecznie zapraszamy!

Od 04.10.2017 r. ruszają zajęcia nowej grupy!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy najnowszą publikację dla dzieci, która jest owocem współpracy Publicznego Przedszkola nr 3 i Ochotniczej Straży Pożarnej w Gogolinie oraz Urzędu Miejskiego w Gogolinie. Książeczka dla dzieci pt. „Karlik nasz zuch morowy – do pomocy zawsze gotowy” dedykowana jest wszystkim strażakom oraz przyszłemu pokoleniu strażaków. Została ona wydana w ramach programu „Od zucha do druha” i innowacji pedagogicznej, zatwierdzonej przez Opolskiego Kuratora Oświaty.

Publikację można nabyć już w najbliższą sobotę na stoisku Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie, podczas imprezy pt. „Pucharu Polski Strongman” oraz w niedzielę podczas II edycji ekstremalnych zawodów "Niezwyciężony Strażak", które odbędą się na placu Benedyktyńskim w Gogolinie.

Ponadto publikacja jest dostępna w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie.

 

Pomnik Karolinki i Karlika, budynek Urzędu Miejskiego w Gogolinie oraz przedwojenne zakłady wapiennicze w centrum miasta to trzy obiekty, które będą promowały Gogolin na pocztówkach, wydanych z okazji 50 – lecia nadania praw miejskich. Na każdej z trzech pocztówek znalazły się także informacje na temat ważnych wydarzeń, zapisanych na kartach historii Gogolina; nie mogło zabraknąć też jubileuszowego logotypu.

Widokówki można nabyć za symboliczną złotówkę w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie. Serdecznie zachęcamy do rozsyłania pocztówek i rozsławiania naszego lokalnego dziedzictwa kulturowego w Polsce i na świecie.

Zajęcia skierowane są do najmłodszych konstruktorów, w wieku 8-12 lat. Zestaw klocków WeDo pozwala na zbudowanie nieskomplikowanych konstrukcji, których interaktywne elementy (czujniki, silnik) mogą być sterowane przy pomocy komputera.

Sterowanie odbywa się przy wykorzystaniu prostego języka programowania graficznego.

Zajęcia w GOK

Zajęcia w GCK

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad

Początek strony