ŚWIETLICA W CHORULI

DSCN0213W magiczny dzień bo 12.12.12r wraz z Panią Krystyną z biblioteki zorganizowałyśmy dla dzieci
i młodzieży w Choruli spotkanie adwentowo-przedświąteczne.
Chciałyśmy aby to spotkanie nie było takie jak każdego roku. Postanowiłyśmy osłodzić dzieciakom pobyt i związać pożyteczne z przyjemnym. Zebraliśmy się wszyscy w bibliotece i obmyślaliśmy plan działania.
Postanowiliśmy, że upieczemy prawdziwe świąteczne pierniczki, następnie udekorujemy je
i oczywiście zjemy. Całą akcją pieczenia pokierowała specjalistka w tej dziedzinie Pani Krystyna
z biblioteki.
Pani Krystyna opowiedziała nam o adwencie i tradycjach przedświątecznych. Na koniec każdy uczestnik mógł narysować swoją wymarzoną choinkę.
Oczywiście wszyscy mogli zabrać po pierniczku do domu.

W tym miejscy dzieci, młodzieć z Choruli oraz opiekun pragną złożyć wszystkim świąteczne życzenia:

Jak obyczaj stary każe,
według naszych ojców wiary,
z dniem Bożego Narodzenia
pragniemy przesłać Wam życzenia.
Niechaj gwiazdka betlejemska,
co zaświeci nam o zmroku,
zaprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku.

Wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Opiekun świetlicy
Elwira Frank