7 listopada świetlica wraz z sołectwem Zakrzów i Dąbrówka, Młodzieżową Radą Miejską z Gogolina, Stowarzyszeniem „Kraina Białej Damy", przy pomocy Szkoły Podstawowej nr 3 – filia w Zakrzowie oraz Strażaków z OSP Zakrzów zorganizowała obchody Dnia Świętego Marcina. Rozpoczęło się wszystko o godzinie 17:00 w kapliczce w Dąbrówce, następnie uroczystym pochodem z lampionami, na czele ze świętym Marcinem na koniu, przeszliśmy do Remizy OSP w Zakrzowie. Tam odbył się teatrzyk w wykonaniu aktorów teatru Art.-Re w Krakowie z przedstawieniem „Jesień u Kubusia Puszatka". W między czasie każdy mógł częstować się kawą , herbatą oraz przepysznymi rogalikami. Po występie teatrzyku odbył się pokaz taneczny w wykonaniu Alicji Nowickiej. Nie zabrakło również konkursów dla dzieci z nagrodami.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, szczególnie strażakom z OSP Zakrzów, którzy jak zawsze czuwali nad naszym bezpieczeństwem. Dziękujemy!

Świetlica Młodzieżowa
w Zakrzowie