Oj działo się, działo w czasie ferii w Choruli. Pierwszy tydzień upłynął nam bardzo pracowicie, a to za sprawą Dnia Babci i Dziadka. Postanowiliśmy przygotować dla nich przedstawienie - bajkę o czerwonym kapturku na wesoło. Śmiechu było co nie miara. Zrobiliśmy także dla wszystkich  zaproszonych upominki.

Był też czas na przypomnienie sobie zasad bezpiecznych zabaw na śniegu. Nie brakło też kalamburów, zagadek, krzyżówek – tak by nasze głowy nie zapomniały pracować…
Jak karnawał to tańce, a więc uczestniczyliśmy też w balu w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie.

Kolejny tydzień rozpoczęliśmy balem przebierańców w Choruli. Wybraliśmy się także do kędzierzyńskiego Heliosa na film pt Paddington. Był dzień gier stolikowych, karnawałowe zajęcia plastyczne, wizyta u Martynki w bibliotece, zajęcia kulinarne i…. już po feriach, jaka szkoda!

Opiekun świetlicy
Katarzyna Wystrach-Blaut