W czasie ferii zimowych w świetlicy w Kamieniu Śląskim dużo się działo... Uczestnicy rozpoczęli zajęcia od zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa oraz różnych inspiracji plastycznych. Jak zwykle – pomysłów na prace plastyczne było dużo, dlatego w wystawie świetlicowej zrobiło się tłoczno . Kolejne dni upłynęły pod hasłami:

- „Magia w szklance”;

- „Wirtualna rzeczywistość” w Gminnym Centrum Kultury połączona z kreatywnym budowaniem eko robotów z surowców wtórnych;

- „Gdzie możemy zobaczyć świat matematyki, fizyki, chemii?”

- „Poznajmy św. Walentego”;

- „Wyjazd do Krasiejowa”, gdzie mieliśmy okazję uczestniczyć w zajęciach z suchym lodem, zwiedzić Park ewolucji Człowieka, a także obejrzeliśmy kino 3D;

- „Smak Tłustego Czwartku”;

- „Bajkowe kino z dawnych lat”.

W czasie Walentynek, Tłustego Czwartku oraz na Bajkowym Kinie świetlica gościła Panią Irenę z miejscowej biblioteki, dzięki której wszyscy dowiedzieli się wielu ciekawych wiadomości i informacji. Ferie upłynęły bardzo miło i różnorodnie. Był czas na chwile z nauką, zabawą i kreatywną twórczością.

Opiekun świetlicy w Kamieniu Śląskim
Ewa Kremer