Próby Gogolińskich mażoretek odbywają się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gogolinie.

-  Baby Arriva - we wtorki w godz. 16:05 - 16:50
 -  Mini Arriva i ArriVa - we wtorki w godz. 16:50 - 18:35
 -  Mini Arriva i ArriVa - w piątki w godz. 16:05 - 18:35

Koszt zajęć: Mini Arriva i ArriVa - 40 zł za miesiąc, Baby ArriVa - 20 zł

Bycie mażoretką to bardzo fajna sprawa. To szyk, styl, elegancja, dlatego serdecznie zapraszamy na zajęcia wszystkie dziewczyny, które chciałyby w życiu robić coś fajnego, coś wyjątkowego. Bo takie są właśnie nasze mażoretki – WYJĄTKOWE.

Grupa naszych mażoretek wzięła udział w Mistrzostwach Polski Mażoretek 2014, gdzie zdobyła srebrny medal w kategorii mini formacje. Srebrny medal był jednocześnie nominacją do Mistrzostw Świata Mażoretek w Pradze, gdzie grupa gogolińskich mażoretek ArriVa zajęła 6 miejsce.
Na zajęciach można nauczyć się wiele ciekawych i interesujących ewolucji z batonem mażoretkowym ale nie tylko, choreografie przygotowywane są również z pom ponami.

W 2015 roku nasze mażoretki po raz drugi wzięły udział w Mistrzostwach Polski Mażoretek w Kędzierzynie Koźlu, gdzie znalazły się na wysokich pozycjach.
1. W kategorii formacje mix zajęły II miejsce zdobywając tym samym srebrny medal.
2. Dodatkowo w tym roku dziewczyny wywalczyły drugi srebrny medal w kategorii duet 2x baton.
W duecie tańczyły: Katrin Chrobok i Weronika Cisińska. Ilość punktów, którą zdobyły dziewczyny w kategorii mix oraz duet 2x baton zapewniła im nominację do Mistrzostw Europy, które odbyły się w dniach 27 i 28 czerwca w Kędzierzynie Koźlu.

W 2016 roku ArriVa już po raz trzeci brała udział w Mistrzostwach Polski Mażoretek, które odbywały się w Kędzierzynie Koźlu w dniach 20-22 maja.

Nagrody zdobyły w następujących kategoriach:
1. W kategorii SOLO FLAGA SENIORKI Weronika Cisińska zdobyła srebrny medal i tytuł I V-Ce Mistrza Polski.
2. W kategorii SOLO 2X FLAGA SENIORKI Weronika Cisińska zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Polski.
3. Starsza grupa naszych Mażoretek wywalczyła brązowy medal i tytuł II V-Ce Mistrza Polski w kategorii MIX FORMACJE JUNIORKI, pokonując bardzo trudną konkurencję.
4. Grupa naszych Mażoretek - Mini ArriVa po raz pierwszy wzięła udział w tych zawodach. Zaprezentowała się z dwoma układami w dwóch kategoriach.
    • brązowy medal i tytuł II V-Ce Mistrza Polski w Kategorii MIX MINIFORMACJE KADETKI
    • brązowy medal i tytuł II V-Ce Mistrza Polski w Kategorii MIX FORMACJE KADETKI.
5. Starsza grupa Mażoretek ArriVa otrzymała tytuł ZŁOTYCH MAŻORETEK w kategorii FORMACJA MIX w Plebiscycie Diamentowa Mażoretka 2016.