W sobotę 7 stycznia 2023 r. Hala Sportowa im. B. i Z Blautów w Gogolinie – Karłubcu zamieniła się w przepiękną i niezwykle klimatyczną salę bankietową.

Wspaniałe dekoracje przygotowane przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie oraz pracowników Zespołu Rekreacyjno-Sportowego, stworzyły niepowtarzalny nastrój imprezy.
Włodarze gminy zaprosili mieszkańców, przedstawicieli świata nauki, biznesu i kultury oraz samorządowców z kraju i zagranicy do świętowania 800-lecia Gogolina podczas Jubileuszowej Gali Karnawałowej.

Szampańską zabawę, przy muzyce na żywo z czterech stron zapewnił JuicyPop – jeden z najlepszych zespołów coverowych w Polsce. Największe przeboje Helene Fischer zaśpiewała śląska wokalistka szlagierowa – Andrei Rischka. Gwiazdą wieczoru był Kašuba Band - zespół rozrywkowy ze Słowacji.