Był to jeden z tych niezwykłych dni w roku, kiedy na twarzy każdego dziecka, ale
i dorosłego gościł uśmiech??. Kiermasz Mikołajkowy??? w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie, jak co roku zgromadził tłumy, a mieszkańcy gminy ustawiali się
w kolejkach zarówno po wyśmienite przekąski, jak i po ozdoby świąteczne.
Swoje stoiska w tym dniu prezentowały: Gminny Ośrodek Kultury, Klub Seniora, Świetlica Środowiskowa, Dom Spokojnej Starości "Św. Barbara" w Kamionku, Koło Gospodyń Wiejskich "Kamieńskie Babki z Kamienia Śl., Sołectwo Górażdże, Pasieka Rodziny Mróz - miody naturalne oraz Halina Grzybek z wiankami i ozdobami choinkowymi. Nie mogło również zabraknąć Strażackiej Kafejki z pysznym jadłem przygotowanym przez strażaków z OSP Gogolin. O cześć artystyczną zadbały natomiast grupy taneczne?? WTR - Wielka Taneczna Rewolucja, Mażoretki ArriVa, grupa baletowa oraz ?‍??‍?Studio Piosenki przy GCK w Gogolinie, zachwycając publiczność swoimi umiejętnościami i wdziękiem. W pracowni Świętego Mikołaja każdy razem z Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie mógł sobie przyozdobić swojego świątecznego pierniczka albo miło spędzić czas w kąciku świątecznym z Gminna Biblioteka Publiczna w Gogolinie.
Jednak czym byłby Kiermasz Mikołajkowy bez ??MIKOŁAJA, który każdemu dziecku wręczył drobny prezencik pełen słodkości??. Były również wspólne świąteczne zdjęcia
z Mikołajem i elfami jak i również przy przepięknej choince przy naszym domu kultury.
Był to naprawdę niezapomniany dzień?, który wprowadził nas w świąteczny nastrój?☃️
i sprawił, że poczuliśmy się jak w bajce. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział
w Kiermaszu i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury‼️?
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli przy organizacji kiermaszu: ???
Gminna Biblioteka Publiczna w Gogolinie
OSP Gogolin