Ze względu na sytuację epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zgodnie z nowymi wytycznymi rządu, Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie w dniach od soboty 7 listopada do 29 listopada 2020 r. zawiesza wszystkie zajęcia (organizowane również w świetlicach młodzieżowych), warsztaty, konkursy oraz zaplanowane wydarzenia.

Aby ograniczyć ryzyko epidemiologiczne prosimy o załatwianie bieżących spraw za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i mailowej tel. 77 554 50 21, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polub nas na Facebooku!

Logo NCK Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziadedukoBardzo Młoda Kultura
Początek strony /*====== Moduł dostępności ======*/