Ze względu na sytuację epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie od 12 marca br. do odwołania zawiesza wszystkie zajęcia organizowane (również w świetlicach młodzieżowych), warsztaty, konkursy oraz zaplanowane wydarzenia, imprezy (w tym Jarmark Wielkanocny).

W okresie zawieszenia Gminne Centrum Kultury oraz świetlice młodzieżowe będą nieczynne dla petentów. Aby ograniczyć ryzyko epidemiologiczne prosimy o załatwianie bieżących spraw za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i mailowej tel. 77 554 50 21, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.