W dzisiejszym odcinku cyklu #zostańwdomu z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie Pani Katarzyna Wystrach-Blaut – opiekun świetlicy młodzieżowej w Choruli pokaże jak w prosty sposób zrobić zajączka z korka.

Trwają przygotowania do zbliżających się Świąt Wielkanocnych… Nic tak nie cieszy oka jak własnoręcznie wykonane ozdoby. A ich tworzenie przynosi wiele radości, zwłaszcza dzieciom!

W drugiej części zajęć wokalnych Pan Robert Klimek przypomni podstawowe wartości rytmiczne nut. Filmik przyda się nie tylko naszym wokalistom, ale również grającym na instrumentach muzycznych ;)

Dla wszystkich tęskniących za zajęciami wokalnymi Pan Robert Klimek przygotował filmik przypominający ćwiczenia oddechowe – zapraszamy do wspólnego treningu wszystkich! Nie tylko naszych wokalistów

Kto zna Pana Rzeżuchę? Ręka do góry! W tym odcinku #zostańwdomu z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie Pani Ewa Kremer – opiekun świetlicy młodzieżowej w Kamieniu Śląskim pokaże jak zrobić wesołe ludki ze skorupek jaj, którym urosną włosy ;)

Dziś przedstawiamy kolejny pomysł na wykorzystanie plastikowej butelki. Pani Katarzyna Wystrach-Blaut - opiekun świetlicy młodzieżowej w Choruli pokaże w tym odcinku cyklu #zostańwdomu z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie jak zrobić kolorowe kwiatki.

Dzisiejszy odcinek #zostańwdomu z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie nakręciliśmy z myślą o uczestnikach zajęć hip-hop z Panią Karoliną Konieczną, jednak zachęcamy wszystkich do wspólnego tańczenia! Układ nie jest skomplikowany, więc każdy powinien sobie z nim poradzić. Utwór z układu można znaleźć pod adresem: www.youtube.com/watch?v=fiG05tmayEI

W dzisiejszym odcinku z cyklu #zostańwdomu z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie Pani Agnieszka Porada - opiekun świetlicy młodzieżowej w Strzebniowie pokaże jak zrobić kwiatki z wytłaczanki po jajkach.

Prawie każdy ma w domu plastikową butelkę. Pani Katarzyna Wystrach-Blaut - opiekun świetlicy młodzieżowej w Choruli pokaże w kolejnym odcinku z cyklu #zostańwdomu z Gminnym Ośredkiem Kultury w Gogolinie jak zrobić z niej pięknego motylka.

Przebywanie w domu nie musi być nudne!

W dzisiejszym odcinku Pani Ewa Kremer - opiekun świetlicy młodzieżowej w Kamieniu Śląskim zaprasza do ciekawego eksperymentu, który ma na celu pokazanie, że ogień potrzebuje tlenu aby mógł się palić.

W dzisiejszym odcinku Pani Karolina Konieczna - opiekun Nutka Cafe w Gogolinie pokaże jak zrobić pszczółki :)

W pierwszym odcinku Pani Magda Cieślik - opiekun świetlicy młodzieżowej w Zakrzowie pokaże jak łatwo i szybko przygotować pyszne muffinki!

Składniki:

2 szklanki mąki,
2 jajka,
1 szklanka mleka,
pół szklanki cukru,
pół szklanki oleju roślinnego,
1 łyżeczka proszku do pieczenia.
Czas przygotowania: 30 minut

Stopień trudności: łatwe

Sposób przygotowania muffinek:

Wymieszaj w jednej misce suche składniki: mąkę, cukier, proszek do pieczenia.
W drugiej misce połącz ze sobą mokre składniki: jajka, mleko, olej.
Połącz składniki suche z mokrymi, używając do tego łyżki.
Przelej masę do foremek na muffinki.
Piecz 30 minut w piekarniku rozgrzanym do 180 stopni Celsjusza.