zwiastunW dniu 20 stycznia br. podopieczni Świetlicy Młodzieżowej w Choruli razem z uczniami szkoły podstawowej z Malni oraz członkami Klubu Sportowego z Choruli pojechali do parku wodnego w Wrocławiu.

W czwartek małą, ale wesołą grupką z świetlicy wybraliśmy się do parku wodnego w Wrocławiu.

Wspólnie z niecierpliwością i punktualnie, czekaliśmy pod Kościołem w Choruli na autobus. Wszyscy nie mogli się doczekać kiedy w końcu będziemy na miejscu. Kilka osób po raz pierwszy było w tym parku wodnym, dlatego emocje były ogromne.

Jacuzzi, sztuczne fale i baseny na dworze zrobiły na wszystkich wrażenie. Ale największą furorę zrobiły zjeżdżalnie. Chłopcy jak i dziewczyny byli nie do powstrzymania!!

Po trzech godzinach szaleństwa, zmęczeni i głodni poszliśmy do autokaru, a następnie pojechaliśmy do Mcdonalld'a.

Wycieczka była pozytywnie męcząca. Wszyscy byli zadowoleni i bezpiecznie wrócili do domu.

Opiekun świetlicy

Elwira Frank