„Dom bez niej – to tylko ściany i dach – i nic więcej"

Tymi słowami rozpoczęto uroczyste spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Matki i Ojca w gogolińskim klubie seniora.
W to piękne święto serdeczne życzenia z dziecięcego serca płynące przekazały dostojnym solenizantom dzieci z Przedszkola Nr 3 z Gogolinie.
W ich wykonaniu mogliśmy wysłuchać wiele cudnie wyrecytowanych wierszy, pięknych piosenek oraz obejrzeć tańce, wykonane z prawdziwie wiosennym nastroju.
I tak przy kawie i smacznym poczęstunku 76 seniorów świętowało w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie Dzień Matki i Ojca. W spotkaniu uczestniczyła pani dyr. GOK-u – Iwona Cimek (która również jest matką nastoletniego już syna).
Życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności przekazał też pan burmistrz – Joachim Wojtala. Całe spotkanie mogło się odbyć dzięki wsparciu władz naszej gminy, a zorganizowane zostało prze Klub Seniora – Gogolin.

opiekun Klubu
Marta Wiora